Direct inloggen

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
vergeten?

Nog niet geregistreerd?  Word nu lid!



schober


 Community Kamers_van_Koophandel:

standaard pasfoto | Startendeondernemers.nlMLB Amsterdam 

Goede zaak (adviseur)Leiden 

Jos Tilburg 

Carla VisserCarla Visser (adviseur)Rotterdam 

standaard pasfoto | Startendeondernemers.nlSuzanne Rotterdam 

standaard pasfoto | Startendeondernemers.nlJacqueline  Linde 

standaard pasfoto | Startendeondernemers.nlPatrick Nijmegen 

SaritaSarita Tahloe (adviseur)Barendrecht 

standaard pasfoto | Startendeondernemers.nlroelof prins  stadskanaal 

standaard pasfoto | Startendeondernemers.nlAdvocatenkantoor van der Veen (adviseur)Losser 



Community Kamers_van_Koophandel

  Onderwerp Gelezen Reacties Laatste bericht
  Terugwerkende kracht
 Door: Jacqueline
99 523 feb 2010
  Wanneer moet ik mij inschrijve
154 328 dec 2009

  Stel je vraag over Kamers_van_Koophandel:
anoniem:  ja  nee
  
Nb: Het plaatsen van reclame is niet toegestaan.

Nieuws:

  meer nieuws (50)

Ondernemer past zich steeds beter aan
11 Maart 2010

De ondernemer past zich steeds beter aan op de verandere economische omstandigheden. Zo hoeven steeds minder bedrijven maatregelen te nemen om de crisis het hoofd te bieden. Ook ervaart de ondernemer steeds minder belemmeringen in de bedrijfsvoering en is hij steeds minder negatief over de winstgevendheid. Het vertrouwen van de ondernemers is nog niet geheel terug, het blijft fragiel. De duidelijke verbetering in het vierde kwartaal van vorig jaar zet niet sterk door.


Geen uitreksel meer nodig bij vergunningaanvraag
14 Januari 2010

Ondernemers hoeven niet meer zelf een uittreksel mee te nemen als ze een vergunning bij gemeenten aanvragen. Gemeenten kunnen zelf direct online inschrijvingen in het Handelsregister van de Kamer van Koophandel inzien. Het vergunning-aanvraagproces kan hierdoor sneller en goedkoper verlopen.


Run startende ondernemers op Kamer van Koophandel
07 Januari 2010

 Van de ongeveer 279.000 nieuwe inschrijvers in het Handelsregister hebben ondertussen ruim 120.000 eenmanszaken en maatschappen en ruim 37.000 Verenigingen van Eigenaars zich geregistreerd in het Handelsregister van de Kamer van Koophandel


Stille maatschap wel of niet inschrijven in handelregister
04 Januari 2010

Stille maatschappen, waarin beroeps- of bedrijfsmatige activiteiten zijn ondergebracht, kunnen niet worden ingeschreven in het openbare Handelsregister. Bij stille maatschappen wordt per individuele maat nagegaan of zij een inschrijfplichtige eenmanszaak hebben.


Ondernemers zien toekomst positief in
08 December 2009

Na een jaar van pessimisme zien ondernemers hun toekomst voor het eerst dit jaar weer wat rooskleurig in. Dit blijkt uit de Conjunctuurenquête Nederland (COEN) van het vierde kwartaal 2009. Ondernemers verwachten een omzetstijging, hogere productie en afzet, meer nieuwe opdrachten en een stabiliserende arbeidsmarkt.